Hours: Mon-Fri: 8am – 7pm

Склади та логістичні центри

Створення та проектування складів та логістичних центрів - важливий процес розвитку логістики для України. Розробка сучасних об’єктів, підготовка проектної документації, підбір технологій для зберігання та варіантів автоматизації об’єкту — основні послуги TCH Project.

Створення складів та логістичних центрів

Пропонуємо проектування складів та логістичних центрів у вигляді сучасних складських площ, а також як процес модернізації тих об’єктів, якими вже володіє замовник. Сюди входить не лише розробка самого проекту майбутньої будівлі чи комплексу споруд. Додатковими завданнями проектного бюро є підбір відповідної технології для продуктивного зберігання, сучасних рішень щодо автоматизації складу, варіантів найоптимальніших рішень, які прискорюють та полегшують весь ланцюжок поставок.

Важливість складів та логістичних центрів у мирний та воєнний час

Потреби у складах під час повномасштабного вторгнення РФ досить вагомо зросли. Причина в тому, що в даному напрямку знищено велику кількість таких об’єктів, особливо в Київському регіоні. Увесь бізнес переконався, що досить нерозумно розміщати всю інфраструктуру в одному місці. На майбутнє зроблено висновки — потрібно розподіляти склади по всій території країни та створити деякий буфер, аби їх було зручно утримувати.

Складнощі з вантажоперевезенням. що виникли внаслідок війни, спонукали підприємців оптимізувати бізнес-процеси та переформатувати логістику.

Проблеми та питання останньої більше пов'язані з декількома питаннями:

обмеженістю асортименту та постачальників;
загальним зниженням товаропотоку;
блокуванням більшої частини портів;
непомірним навантаженням на залізничну інфраструктуру;
встановленням блокпостів;
позаплановими оглядами;
наявністю комендантської години.

Особливості проектування складів та логістичних центрів від ТСН Project

Для комфорту роботи наших клієнтів процес проектування складського комплексу розробляється індивідуально, з урахуванням усіх вимог і специфіки роботи замовника. Кожен проект в ТСН Project стає індивідуальною інтелектуальною системою, яка не лише враховує всі фактори, але також оптимізує логістичні процеси (з моменту прийняття аж до відвантаження вантажу зі складу).

Створення складів та логістичних центрів, відповідно до поставлених задач клієнтом, проводиться через проектування з обов’язковим врахуванням типу та кількості матеріалів, що перебувають на збереженні. Такий підхід дозволяє досягти максимальної оптимізації на майбутні роботи.

А проектування сучасних логістичних комплексів дає можливість нашим замовникам повністю виправдовувати очікування та вимоги споживачів.

Проектна документація нашої компанії — це:

проекти складів та масштабних логістичних центрів від «А» до «Я»;
форма врахування безлічі чинників, починаючи з типу товарів, які попадуть на збереження, завершуючи обранням обладнання, яке необхідне для роботи із тим, що зберігатиметься на об'єктах;
прорахунок варіантів зведення будівель зі швидкомонтованих і капітальних конструкцій;
розрахунок необхідного обладнання та шляхів підвозу, враховуючи віддаленість портів, торгівельних шляхів та перехресть необхідних чи важливих залізничних магістралей.

Ми, в залежності від температури зберігання продукції, виробів чи товарів, пропонуємо клієнтам спектр виробників холодильного та компресорного обладнання, а також інших інженерних систем (стелажні системи, системи пожежного захисту, автоматизація та зв’язок).

Окремий напрям нашої діяльності — проектування складів та логістичних центрів для зберігання сільськогосподарської продукції, де особливе місце відводиться зерновим. Технологом нашої компанії вже розроблено декілька варіантів реконструкцій існуючих/працюючих підлогових складів зберігання зерна та шротів із оптимальними системами аспірації, вентиляції чи автоматизації задля забезпечення довготривалого зберігання.

Спеціалісти проектної компанії TCH Project мають багаторічний досвід у проектуванні та будівництві елеваторів та складських приміщень. Це допоможе підібрати найкращий варіант для умов роботи фірм наших замовників, які працюють як склади та логістичні центри.

Інші проєкти
Кваліфіковане проектування об’єктів енергетики та їх декарбонізація. Залучення до роботи найкращих архітекторів та конструкторів. Авторський надзор. Визначення класу наслідків та відповідальності зпроектованого об'єкту й окремих...
Детально
Екологічні послуги — важлива частина роботи. Під час розробки та виконання проектів у TCH Project проводимо процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД), доводимо до досконалості...
Детально
Сучасні об’єкти глибокої переробки зерна створюються завдяки професійним проектам. Готуємо проектно-конструкторську документацію відповідно до державних вимог. Допомагаємо створити інноваційні виробництва з переробки пшениці та кукурудзи
Детально
Найважливіша задача, зберігання та переробка картоплі, повинна реалізовуватись в Україні. Пропонуємо проектування сучасних складів для картоплі, капусти, цибулі чи фруктів, а також заводів з їх...
Детально
Проектування промисловості будь-якої складності, об’єкти якої працюють у хімічній чи олійно-жировій сфері. Розробляємо заводи і фабрики з утилізації відходів, переробки сировини та виробництва комбікормів.
Детально
Релокація підприємства в кордонах України та за її межами рятує бізнес. Проектна компанія TCH Project допомагає бізнесменам консультативно та практично (готуємо необхідні документи, допомагаємо з...
Детально
Будівництво об’єктів тваринництва — процес, який впливає на ефективність та рентабельність господарства, а також безпеку харчової продукції. Проектуємо сучасні об’єкти рибництва, тваринництва, свинарства, вівчарства, скотарства...
Детально

    Ми завжди раді допомогти

    Вкажіть свої дані та зручний час для спілкування.
    Наш менеджер зв'яжеться з вами

    ×